Apie mus

1999 m. UAB „Skydmedis“ įkurta reorganizavus AB „Panevėžio statybos trestas“ filialą „Skydmedis“. Tais pačiais metais Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuotame konkurse mūsų bendrovės gaminamas skydinis namas pripažintas Lietuvos metų gaminiu.

Nuo įmonės įkūrimo pradžios sukaupėme didžiulę patirtį gamindami įvairaus dydžio bei paskirties skydinius namus pagal skandinavišką technologiją.

Skydiniai namai – tai pagrindinis mūsų produktas, kuriuo didžiuojamės, kaip ir kasmet augančiais jų pardavimais. Rekomendacijos buvusių ir esamų klientų įrodo mūsų gaminių kokybę, kompanijos patikimumą, gerą komandos darbą, tinkamą požiūrį į klientą.

Daugiau kaip 80 % mūsų produkcijos yra sėkmingai eksportuojama į Norvegiją, Švediją, Prancūziją, Šveicariją, Islandiją bei kitas šalis.

Besikeičiančios statybų mados ir skandinaviškų tradicijų skverbimasis pastebimai augina ir mūsų klientų kiekį Lietuvoje.

Mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti per ilgą laiką ištobulintą produktą klientui Lietuvoje bei visoje Europoje.

Mes atsižvelgiame į mūsų klientų individualumo, kokybės ir saugumo poreikius. Nepamirštame, jog kiekvienas namas - svajonių namas ir svarbi yra kiekviena jo detalė.

Mūsų bendrovė ypač brangina per ilgą laiką užsitarnautą gerą vardą, rūpestingai vykdo įsipareigojimus ir siekia išlikti patikimu partneriu.

Domina mūsų paslaugos?

Užpildykite užklausą:


Arba

Skambinkite:


+37061554496

Ir

Rašykite: