Apie mus

1999 m. UAB „Skydmedis“ įkurta reorganizavus AB „Panevėžio statybos trestas“ filialą „Skydmedis“. Tais pačiais metais Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuotame konkurse mūsų bendrovės gaminamas skydinis namas pripažintas Lietuvos metų gaminiu.

Nuo įmonės įkūrimo pradžios sukaupėme didžiulę patirtį gamindami įvairaus dydžio bei paskirties skydinius namus pagal skandinavišką technologiją. Skydiniai namai – tai pagrindinis mūsų produktas, kuriuo didžiuojamės, kaip ir kasmet augančiais jų pardavimais. Rekomendacijos buvusių ir esamų klientų įrodo mūsų gaminių kokybę, kompanijos patikimumą, gerą komandos darbą, tinkamą požiūrį į klientą. Daugiau kaip 80 % mūsų produkcijos yra sėkmingai eksportuojama į Norvegiją, Švediją, Prancūziją, Šveicariją, Islandiją bei kitas šalis. Besikeičiančios statybų mados ir skandinaviškų tradicijų skverbimasis pastebimai augina ir mūsų klientų kiekį Lietuvoje. Mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti per ilgą laiką ištobulintą produktą klientui Lietuvoje bei visoje Europoje.

Mes atsižvelgiame į mūsų klientų individualumo, kokybės ir saugumo poreikius. Nepamirštame, jog kiekvienas namas - svajonių namas ir svarbi yra kiekviena jo detalė.
Mūsų bendrovė ypač brangina per ilgą laiką užsitarnautą gerą vardą, rūpestingai vykdo įsipareigojimus ir siekia išlikti patikimu partneriu.

Gamybos bazė

UAB “Skydmedis” yra įsikūręs Panevėžio mieste, 10000 m² ploto gamybos bazėje. Šis gamybinis plotas ir turimas techninis personalas įgalina mus pagaminti apie 10 vidutinio dydžio namų per mėnesį (1500m2). Dėl šios priežasties, mes galime pristatyti vidutinio dydžio gyvenamąjį namą per 6 savaites nuo užsakymo patvirtinimo.

Gamyboje naudodami naujausias ir laiko patikrintas technologijas galime užtikrinti nepriekaištingą produkto kokybę.

Maloniai kviečiame Jus aplankyti mūsų įmonę ir susipažinti su gamybos procesu bei gamykla.

Kokybė

Skydinių namų kokybę ir ilgaamžiškumą labiausiai įtakoja naudojamų medžiagų kokybė, darbo su medžio gaminiais specifikos išmanymas ir patirtis surenkant skydus statybų aikštelėje, kur atliekami galutiniai mazgų sujungimai, užtikrinamas sandarumas ir užbaigiama pastato fasado bei vidaus apdaila.

Mūsų įmonės kompetetingi darbuotojai, kokybiškos sertifikuotos medžiagos ir modernūs įrengimai leidžia mums pasiekti nepriekaištingų rezultatų. Bendrovės gaminami skydiniai namai pasižymi aukščiausia kokybe ir dėl to yra puikiai įvertinti užsienio bei Lietuvos rinkose.

Kodėl rinktis mus?
Profesionalumas

Profesionalumas

 • Esame sukaupę 23 metų skydinių namų gamybos ir montavimo patirtį, pagaminę virš 1000 namų.
 • Specializuojamės tik skydinių namų statybos srityje, tad kasdien susiduriame su įvairiausiais niuansais, problemomis ir žinome jų sprendimo būdus.
 • Projektų vadovai seka projektą ir už jį atsako nuo pat susitarimo su klientu iki pilno objekto pridavimo. Klientas visą namo gamybos – statybos periodą bendrauja su vienu žmogumi kas yra labai jam patogu.

Projektų vadovų žinios nuolat tobulinamos dalyvaujant įvairiuose mokymuose, seminaruose, stažuotėse.

 • Projekduodami namus naudojame profesionalias programas. Gamindami – naujausias technologijas. Montuodami – turimą patirtį ir profesionalius įrankius.

Patikimumas

Patikimumas

 • Mes branginame savo vardą ir visais įmanomais būdais stengiamės jį garsinti.
 • Didelė dalis klientų mus pasirinko per rekomendacijas. Tai įrodo mūsų gaminių aukštą kokybę ir įmonės patikimumą.
 • Užsakydami namą pas mus Jūs nepirksite katės maiše. Jūs gausite visą reikiamą informaciją, tikslius brėžinius, vizualizacijas, medžiagiškumą, rekomendacijas ir t.t.
 • Visada laikomės sutartų terminų.
 • Mes niekada nepamirštame, kad šis namas – Jūsų svajonių namas!
Garantijos

Garantijos

 • Suteikiame iki 10 metų garantiją savo gaminiams
 • Įmonė turi daug apdovanojimų, sertifikatų, diplomų. Naujausias iš jų – SINTEF sertifikatas, kurį kol kas turime vieninteliai namų gamintojai Lietuvoje.
Įgyvendintų projektų žemėlapis